MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Barový institut – Bar High
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  5744 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  5744 Kč + 21% DPH

Popis kurzu MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist

I. DEN:

Nabitý kurz pro každého, kdo to myslí s oborem Barista vážně a chce vše správně umět a znát. Po intenzivní výuce si odnesete veškeré dovednosti kavárny a jako erudovaný Barista pak zvládnete všechny nástrahy. 
Kurz je určen všem milovníkům kávy a teplých nápojů, studentům odborných škol ke zvýšení kvalifikace, majitelům a zaměstnancům kaváren, cukráren.
V průběhu kurzu se dozvíte vše potřebné a odnesete si spoustu rad a tipů, jak připravit dokonalou, profesionální kávu.
Pro každého účastníka jsou připraveny studijní materiály a podklady.

Obsah kurzu:
káva jako pojem
zpracování kávy
pražení a balení kávy
baristické pomůcky a inventář
práce baristy pravidla, zásady
úloha a povinnosti baristy
správná příprava kávy
espresso a jeho charakteristiky
analýza espressa
kávové speciality receptury
technika kávovaru
technika kávomlýnku


II. DEN

Specializační baristický kurz je zaměřený na baristickou dovednost Latte Art. Provede Vás okouzlující cestou snoubení kávy s mlékem, světem kávového malířství a magických, uměleckých tvarů.

V průběhu odborného, certifikovaného kurzu se dozvíte vše potřebné a odnesete si spoustu rad a tipů jak připravit dokonalé, profesionální nápoje z kávy za pomocí mléčné emulze. Naučíte se vytvářet desítky kreativních vzorů a čeká na Vás den plný tipů a triků, jak s mlékem profesionálně pracovat a zacházet i jakým způsobem mléko používat.

V průběhu dne budete připravovat kávy, mléko přetvářet v mléčnou emulzi a tvořit Latte Art do omrzení. Po vyškolení budete umět vyčarovat nepřeberné množství kávových motivů a zamilujete se do rozmanitého snoubení kávy s mlékem.

Pro každého účastníka jsou připraveny studijní materiály a podklady ke kurzu, občerstvení v průběhu studijního dne a certifikát v AJ s mezinárodní platností.

Intenzivní baristický kurz je zakončen teoretickými a praktickými zkouškami a předáním certifikátu s mezinárodní platností barového institutu Bar High v AJ.

Profil CERTIFIKOVANÉHO baristy:

Absolvent ovládá baristickou specializaci Latte Art - práci s mlékem a mléčnou emulzí ve spojení s kávou. Kávové nápoje a jejich složení, druhy přípravy kávy, receptury typických nápojů založených na kávě. Způsoby šlehání mléka, tvoření mléčné emulze, alternativy, skladování, čištění a údržbu baristického náčiní. Důraz je kladen na kreativitu baristy, jeho zdokonalování a profesní vývoj.

Objednat účast na kurzu - MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace