Aromaterapie

Věděli jste, že řadu běžných neduhů a onemocnění můžete doma včas podchytit přírodními prostředky? Nebo že můžete účinně čistit domácnost s použitím voňavých výrobků bezpečných i pro děti a zvířata? Na tato praktická témata se zaměříte v tomto kurzu orientovaném na praktické využívání aromaterapie v každodenním životě. Aromaterapie využívá vonné složky rostlin, tzv. éterické oleje, k hlubokému působení na fyzično, psychiku i ducha. Pomůže vám obnovit přirozenou harmonii vašeho organismu, odstraní napětí, stres, únavu, doplní energii a povzbudí vás k vašim dalším cílům.

Obsah kurzu Aromaterapie: Praktické využití

• Aromaterapeutické minimum – seznámení se základními metodami získávání, používání a míchání esenciálních olejů
  • Domácí voňavá lékárnička – jak pečovat o své zdraví a zdraví rodiny s éterickými oleji, zkušenosti a tipy
  • Voňavá domácnost – nahrazení chemických prostředků účinnými domácími výrobky