Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Archivace dokumentů – jak na to i s ohledem na GDPR?

Popis školení:

Přestože povinnost archivace a podmínky skartace dokumentů vyplývají z mnoha právních předpisů, důležitý vliv na tyto procesy má od května letošního roku Obecné nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR), protože přímo stanovuje pravidla pro zpracování osobních údajů, včetně práv subjektu údajů (fyzických osob).

V rámci našeho navýsost praktického školení bychom Vás rádi seznámili s povinnostmi společnosti v oblasti archivace a skartace se zaměřením na dokumentaci v HR oblasti. Dozvíte se, jakým způsobem provést základní analýzu stavu Vaší spisové agendy, jak ji vyhodnotit, jak připravit či upravit interní dokumentaci a jak ji zavést do praxe.

Budeme se zabývat i nezbytným zabezpečením archivované dokumentace před jejich zneužitím a organizačními a technickými prostředky, které v této oblasti můžeme využít.

Nezapomeneme ani na skartační řády a úpravu podmínek spolupráce s poskytovateli skartačních služeb.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

• archivace dokumentace obecně a dle zvláštních předpisů
  • archivace a GDPR
  • archivace dokumentů v HR oblasti
  • správa korporátního archivu
  • povinně zveřejňované údaje a dokumenty, webové prezentace, listiny a dokumentace společnosti
  • analýza stavu archivované dokumentace
  • příprava interní dokumentace a implementace změn
  • skartace a vztahy s dodavateli služeb
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / provozní ředitelé / office manažeři/ jiné osoby zabývající se archivací anebo problematikou osobních údajů v rámci svého pracovního zařazení

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Archivace dokumentů – jak na to i s ohledem na GDPR?

14.11.2018  Praha
09:00 – 13:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.