Angličtinu vyučujeme především ve firmách. V jazykové škole angličtinu vyučujeme především jako individuální nebo pokud se přihlásíte jako "uzavřený kroužek". Výuku můžete začít kdykoliv v průběhu semestru v rozsahu a intenzitě podle Vašich potřeb a časových možností. Zajistíme Vám přípravu na různé zkoušky z anglického jazyka - FCE, CAE.

Výuka angličtiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku v pravidelných pololetních semestrech, kdy je výuka nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr. Jako pokročilí se můžete případně do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru. Platit budete jen příslušnou část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy třeba před studijním výjezdem jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

Lektoři

• Čeští i zahraniční lektoři (z Velké Británie, Irska, Walesu USA i jiných zemí) - všichni s odpovídajícím VŠ vzděláním a různou specializací. Vzhledem k jejich další jazykové kvalifikaci Vám a Vašim zahraničním partnerům nabízíme výuku z různých výchozích jazyků.
  • Všichni lektoři mají příslušné univerzirním vzdělání, případně i další odpobné vzdělání pro výuku odborně zaměřenou.
  • S lektory spolupracujeme dlouhodobě a nestane se, že by se během kurzu měnili.

Učebnice

• Headway, Angličtina pro samouky a další - podle zaměření a pokročilosti studentů.
  • Vlastní doplňující materiály lektorů podle odborného zaměření jednotlivých kurzů

Firemní výuka angličtiny

Znalost angličtiny je dnes téměř normou pro všechna jednání se zahraničními firmami. Nabízíme Vám tedy její výuku, už nejen za základní úrovni, ale především jako konverační pro rozvíjení odborné terminoligie v mnoha oborech. Nabízíme Vám její výuku buď přímo na vašem pracovišti nebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka na pracovišti závisí na konkrétní dohodě s Vámi, v tom případě vám odpadne čas na dopravu do učeben jazykové školy. V našich učebnách Vám nabízíme zase klid a soustředění pouze na výuku. Intenzitu výuky si určujete sami a zajistíme Vám ji od začátečníků po konverzaci. Podrobně o firemních kurzech

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám její výuku online - na dálku. Jedná se opět především o odbornou angličtinu a konverační úroveň. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE

Online výuka angličtiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, nebo ve Vaší blízkosti není odborně kvalifikovaný lektor na patřičné úrovni - zvolte studium online. Internetový kurz anličtiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

O angličtině

Ukázka textu

‘And so they’ve killed our Ferdinand, said the charwoman to Mr Švejk, who had left military service years before, after having been finally certified by an army medical board as an imbecile, and now lived by selling dogs — ugly, mongrel monstrosities whose pedigrees he forged. Apart from this occupation he suffered from rheumatism and was at this very moment rubbing his knees with Elliman’s embrocation.
J.Hašek Osudy dobého vojáka Švejka za světové války

Anglicky se domluvíte:

Antigua, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Diego Garcia, Dominica, Filipiny, Grenada, Guam (USA),Guayna, Hawai, Indie, Jamaica, Kanada, Kiribati, Liberie, Micronesie, Midway, Nový Zéland, Palau, Skotsko, St. Lucia, Trinidad & Tobago, Tuvalu, USA, Velká Británie, Wales a vice nebo méně po celém světě.

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.