Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Aktuální trendy v ICT z pohledu komunikační infrastruktury

Cíle kurzu

Aktuální trendy v ICT je praktické jednodenní školení, které je zaměřeno na trh jako celek a žádná technologie není upřednostňována. Cílem školení je seznámit účastníky se stávajícím vývojem ICT světa, s aktuálními a budoucími trendy. Součástí školení je i slovník dnešní běžné terminologie. Kurz je ideálním doplněním vzdělání pro IT manažery, Business Development Managery a obchodníky v IT.

Obsah kurzu

+ ICT technology Trends Forecast+ Routing & Switching - Software Defined Networking (SDN), Network Function Virtualization (NFV)+ Data Center & Cloud - Private, Hybrid and Public + Wireless - New Technologies+ Security - Trends, Tools and Processes+ Collaboration - Video, Teamwork, Cloud+ Internet of things - Use-cases and Technologies

Předpoklady

Žádné.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací.

Aktuální trendy v ICT z pohledu komunikační infrastruktury

17.6.2016  Praha 10 Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.