AKADEMIE PRO ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍKY

Kurz je zaměřen na získání znalostí potřebných pro administrativní práci v běžné praxi. Absolvent získá důležité předpoklady pro kvalitní plnění úkolů administrativního pracovníka jako je schopnost zvládnout úkoly spojené s využitím výpočetní techniky, rychlost a přesnost psaní na klávesnici, nezbytná znalost psaní obchodní korespondence na PC a úpravy písemností, dále schopnost jednat s lidmi a aktivně přispívat k vytváření jednotné firemní kultury a image společnosti.Důraz je kladen na získání nejen teoretických poznatků a na jednotné formování vědomostí, dovedností a návyků účastníků, ale i na co nejširší praktické uplatnění získaných poznatků.

Komu je kurz určen
Vstupním předpokladem účastníka je ukončené středoškolské vzdělání. Tento kurz je vhodný pro čerstvé absolventy středních škol, pro nezaměstnané nebo ženy po mateřské dovolené.

Jak kurz ukončíte
Test + ústní pohovor. Úspěšní absolventi získají Osvědčení o absolvování kurzu.

1. Administrativa
  2. Komunikace na elektronických médiích - Microsoft Word, Outlook, Internet a Excel
  3. Práce s programem Power Point
  4. Komunikační dovednosti, telefonování