Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ OD ŽÁDOSTI PO KONTROLU, NOVELY V TÉTO OBLASTI V ROCE 2017

Cíle kurzu

Po absolvování kurzu budete znát všechny důležité a podstatné informace pro zprostředkování zaměstnání v pozici agentury práce. Budete se orientovat v povinnostech agentury práce a dalších skutečnostech, které jsou pro její činnost z hlediska zákoníku práce a zákona o zaměstnanosti zásadní. Obdržíte informace o připravovaných změnách v této oblasti i s jejich účelem.

Určeno pro

Seminář je určen zaměstnavatelům, kteří se chtějí orientovat v oblasti právní úpravy agenturního zaměstnávání a seznámit se s celkovým procesem získání povolení ke zprostředkování zaměstnání. Současně je určen pro ty zaměstnavatele či jejich zaměstnance, kteří chtějí získat větší povědomí o úskalích této oblasti a právní přehled o aplikaci jednotlivých ustanoveních upravujících danou problematiku, tj. personalistům, právníkům, personálním manažerům, mzdovým účetním apod. Seminář je zaměřen zejména také na praktické informace z kontrol v této oblasti a poskytne současně základní orientaci v právech a povinnostech kontrolovaných osob. V rámci semináře bude vycházeno z relevantní judikatury a budou vysvětleny jednotlivé body připravované novely.

Obsah kurzu

• nová úprava u agentur práce bod po bodu – kauce, odpovědný zástupce, § 307b zákoníku práce, odejmutí povolení ke zprostředkování zaměstnání, aj.
• náležitosti žádosti a splnění dalších zákonných podmínek,
• ingerence Ministerstva vnitra do povolení – závazné stanovisko,
• povinnosti agentury práce z pohledu zákona o zaměstnanosti,
• povinnosti agentury práce z pohledu zákoníku práce,
• srovnatelné podmínky kmenových a agenturních zaměstnanců,
• odejmutí povolení ke zprostředkování zaměstnání,
• sdílené zprostředkování agenturou práce,
• odpovědnost agentury práce a uživatele,
• kontrola agentury práce od zahájení k protokolu,
• relevantní judikatura.

Poznámka

Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.

19.6.2017  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.