Nasazení SCRUM s efektivními postupy tvorby dokumentace v UML, Brno Praha, sleva 3+1

Nepřehlédněte množstevní slevu 3+1

Kurz se koná v Brně nebo v Praze podle zájmu účastníků.

Popis kurzu

Cílem je seznámit vývojáře s postupy návrhu IS pomocí UML a OOP při současném zavedení techniky vývoje SCRUM.

Cílová skupina: analytici  , technologové, programátoři a vedoucí projektů

Vstupní znalosti: minimální

Obsahová náplň

• Úvod do metodik vývoje nutných pro nasazení UML
  • Úvod do agilní techniky SCRUM, základní pojmy a postupy
  • Postupy plnění „project backlogu“ a „sprint backlogu“ technikou modelování případů užití (Use Case Model) a procesní školou BPM (Business Proces Model)
  • Řízení a kontrola tvorby modelů UML v technice SCRUM
  • Doporučené postupy, tipy a triky a nejčastější chyby v postupech vývoje pomocí UML v agilní technice SCRUM s příklady

Kurz vede RNDr. Ilja Kraval, autor několika knih z oboru, který má mnohaleté zkušenosti nejen z oblasti konzultační a školitelské činnosti, ale také z praxe hlavního analytika, působil také jako metodik při zavádění UML do vývoje a a jako vedoucí projektů.

Odborné články školitele

Další informace na stránce kurzu

Praha Upřesnující informace k termínu
09:00 – 17:00 hod.