PMI PMP/ CAPM 2. část

Kurz je určen účastníkům, kteří se chtějí připravit na absolvování certifikace odborníka na projektové řízení podle standardů PMI, úroveň Project Management Professional - PMP nebo Certified Associate in Project Management - CAPM. Navazuje na naše školení  "Příprava na certifikaci PMP / CAPM - 1. část".

Kurz vede hlavní trenér POTIFOB - Ing. Štefan Ondek, PMP, PRINCE2 Registered Practitioner, certifikovaný senior projektový manažer.

Cíl a přínosy kurzu

Cílem kurzu je pokračování v přípravě na certifikaci odborníka na projektové řízení podle metodiky PMI - úrovně PMP a CAPM. Skládá se z následujících částí:

• představení certifikace PMI PMP a/ nebo CAPM, vysvětlení nároků a přihlašovacího procesu
  • obdržení učebnic pro přípravu na certifikační zkoušku a instrukcí pro samostudium
  • nácvik aplikace nástrojů a technik projektového řízení vyžadovaných na certifikaci na případové studii - vlastním projektu účastníků
  • samostudium podle obdržených instrukcí.

Účastníci mají možnost "přinést" na školení své aktuální projekty a na ně aplikovat právě získané poznatky, co zvyšuje interaktivnost školení i přidanou hodnotu pro účastníky.

Vstupní znalosti

Školení vyžaduje vstupní znalosti alespoň na úrovni absolventa našeho školení "Příprava na certifikaci PMP / CAPM - 1. část" . Velkou výhodou jsou zkušenosti s prací na projektech. Pro připuštění ke zkoušce CAPM resp. PMP je nutná dobrá znalost anglického jazyka a splnění podmínek stanovených PMI.

PMI PMP/ CAPM 2. část

5.6.2015  Bratislavský kraj Upřesnující informace k termínu