Základní kurz němčiny pro dospělé - 3. ročník (N23A)

 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  KCVJŠ Plzeň, sady 5. května 42
 • Termín

 • Od – do:
  od 7. 9. 2015 každé pondělí od 16.40 do 18.55
 • Cena *

 • Cena:
  4900 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  4900 Kč + DPH 0%

Popis kurzu Základní kurz němčiny pro dospělé - 3. ročník (N23A)

Třetí ročník čtyřletého kurzu němčiny, který navazuje na druhý ročník základního kurzu němčiny pro dospělé (N 22 a). Hlavním cílem kurzu je zvládnutí minulého času nepravidelných sloves, závislého infinitivu s "zu", některých typů vedlejších vět, dalších slovesných vazeb, skloňování podstatných a přídavných jmen a zájmen. Vzdělávání v základním kurzu s časovou dotací 420 vyučovacích hodin směřuje k osvojení základů jazyka na úrovni B1 podle stupnice SERRJ. Po 140 hodinách je výstupní úroveň A1 s možností složit zkoušku Grundstufe Deutsch A1, po 280 hodinách A2 s možností složit zkoušku Grundstufe Deutsch A2 a po 420 hodinách B1 s možností složit zkoušku Zertifikat Deutsch B1. Učebnice Schritte international 1- 6.
Objednat účast na kurzu - Základní kurz němčiny pro dospělé - 3. ročník (N23A)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace