Zábavné cvičení s náčiním - Netradičně dny v mateřské škole

Téma semináře - Čarodějnice, Výlet na hrad (rytíři)..Ukázat si, jak lze vhodně volenou motivací vzhledem k věku dětí cvičit i při nevšedních dnech v MŠ a přitom navodit dobrou atmosféru. Působit na vytváření pohybových dovedností spolu s prožitky a estetickými zážitky.Pohled na netradiční tělesnou výchovu s důrazem na zdravotní tělesnou výchovu. Dochází zde k propojení prvků výchovně-vzdělávací práce na mateřských školách v souvislosti s rámcovým programem.Cvičení s hudbou i bez ní, s využitím pestrých, pro děti zajímavých pomůcek.
Na seminář si účastníci přinesouhodný cvičební úbor a obuv, podložku na cvičení, mikrotenový černý pytel na odpadky, malé nůžky, 1,5l PETláhev – prázdnou s uzávěrem!, závěr od PETlahve, tenký provázek cca 30cm, roličku od toaletního papíru, noviny většího formátu, izolepa cca 2cm široká, molitanový míček, 1 plátěný a 1 jemnější šátek (ne zánovní!).

Zábavné cvičení s náčiním - Netradičně dny v mateřské škole

Plzeňský kraj Upřesnující informace k termínu

550 Kč + 0% DPH