Připravujeme materiály pro žáky a s žáky on-line, Formuláře, Weby Google

Volné pokračování semináře " Naučme se pracovat on-line, zvládat e-mail, kalendář, disk, sdílení dokumentů". Vzdělávací seminář je určen všem zájemcům, kteří si chtějí prohloubit svoji práci v cloudu a pravidelně ho využívat při přípravě na vyučovací hodinu, pří výuce samotné a sdílení materiálů. Účastníci se seznámí s vytvářením vlastních webových stránek (Weby Google) a Formulářů Google. Vytvoří si formulář (dotazník, test) s různými typy otázek. Ukážeme, jakým způsobem ho mohou doplnit o obrázky, videa, fotografie, odkazy. Vyzkoušíme si možnosti nastavení formuláře, způsoby distribuce a formy zobrazení odpovědí. Prohloubí si práci v úložišti a sdílení různých typů souborů. Seminář je založen na praktickém osvojení dovednosti.

Připravujeme materiály pro žáky a s žáky on-line, Formuláře, Weby Google

Plzeňský kraj Upřesnující informace k termínu

500 Kč + 0% DPH