Práce s textem (Český jazyk a literatura v souvislostech)

 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  KCVJŠ Plzeň, sady 5. května 42 Plzeň
 • Termín

 • Od – do:
  jaro 2016
 • Cena *

 • Cena:
  550 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  550 Kč + DPH 0%

Popis kurzu Práce s textem (Český jazyk a literatura v souvislostech)

Seminář je určený pro učitele, kteří se potýkají s nedostatkem beletristických textů k obecně aktuálním tématům. V době, kdy se klade důraz na čtenářství a práci s textem, je tento deficit pro mnohé dost citelný, ať se jedná o učitele českého jazyka, ZSV nebo učitele rodinné či osobnostní výchovy. Nový seminář představí práci se současným beletristickým (pro žáky 2. a 3. stupně) textem, představí způsob hledání a nalézání vztahů mezi literaturou a životem, účastníci se seznámí s texty, které představí i kontroverzní témata a možnosti kladení si otázek nad textem, např. jak se stavíme k odlišnostem (handicapovaní, závislí…).
Objednat účast na kurzu - Práce s textem (Český jazyk a literatura v souvislostech)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace