On-line dotazníky a testy - snadno a rychle

 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Michal Pelc
  Mgr. Pavla Sýkorová
 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  KCVJŠ Plzeň, sady 5. května 42, Plzeň
 • Termín

 • Od – do:
  leden - červen 2016
 • Cena *

 • Cena:
  500 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  500 Kč + DPH 0%

Popis kurzu On-line dotazníky a testy - snadno a rychle

Vzdělávací program je volným pokračováním "První kroky v cloudu". Zaměříme se na tvorbu on-line dotázníků a testů, prostřednictvím webových aplikací Google Docs a Web Apps MS Excel. S pomocí těchto nástrojů každý, velice snadno a rychle, dokáže vytvořit praktický dotazník či test, který je následně přístupný přes internet. Kurz se věnuje nejen samotné tvorbě, ale zaměřuje se i na vyhodnocení a analýzu informací získaných z dotazníků, či testů. Kurz je složen z těchto témat: 1) Registrace účtů Google a Microsoft, 2) Seznámení s uživatelským prostředím, možnosti a srovnání obou webových aplikací, 3) Založení nového dotazníku/testu, 4) Seznámení se s nástroji pro tvorbu dotazníků, 5) Test funkčnosti, on-line sdílení, možnosti zobrazení na webu, 6) Zpracování výsledků dotazníku či testu, analýza dat. Poznámka: Tento vzdělávací program můžeme realizovat i jako akci na klíč u vás na škole. Základní předpoklad kurzu minimálně 8 a maximálně 14 zájemců. Cenu akce na klíč nutné dohodnout s garantem oboru.
Objednat účast na kurzu - On-line dotazníky a testy - snadno a rychle
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace