Kurz angličtiny pro děti - 1. ročník (A 31 Z)

 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  KCVJŠ Plzeň, sady 5. května 42
 • Termín

 • Od – do:
  od 9. 9. 2015 každou středu od 15.00 do 16.30
 • Cena *

 • Cena:
  3300 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  3300 Kč + DPH 0%

Popis kurzu Kurz angličtiny pro děti - 1. ročník (A 31 Z)

První ročník čtyřletého dětského kurzu určený dětem od 3. třídy základní školy. Žáci se seznámí se základními gramatickými jevy (číslovky, sloveso být, zájmena, sloveso mít, tvoření otázek, zápor), se základní slovní zásobou (ve třídě, rodina, zvířátka, barvy, státy, části těla, vzhled).
Objednat účast na kurzu - Kurz angličtiny pro děti - 1. ročník (A 31 Z)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace