Koučování - emoční inteligence

 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Bedřiška Žufanová
  Mgr. Lukáš Vlček
 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  IVS PK, Tylova 33, Plzeň
 • Termín

 • Od – do:
  leden - červen 2016
 • Cena *

 • Cena:
  2500 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  2500 Kč + DPH 0%

Popis kurzu Koučování - emoční inteligence

Navazující vzdělávací program rozvíjí kompetence získané v úvodním programu Koučování jako metoda vedení lidí (15-0093-51). Soustředí na představení emoční inteligence a možnosti jeího využití v managementu a řízení škol. Program je rozdělen na 8 vyučovacích hodin práce ve skupině s uvedenými tématy a navazující 2 výukové hodiny individuálního koučování, ve kterých účastník s koučem zpracovává své individuální pracovní potřeby. Tématicky pokrývá oblasti: definice důležitých vlastností, schopností a dovedností pro školskou praxi, Daniel Goleman – představení autora teorie EQ na příkladech školské praxe, typologie vnímání – reprezentační typy, metaprogramy, umění vedení lidí pomocí EQ. Prakticky se bude zaměřovat na trénink schopnosti vztahující se k vlastní osobě – sebeuvědomění, sebevědomí, sebereflexe, prohloubení kompetence v oblasti mezilidských vztahů - empatie, naslouchání, parafráze, formování týmu – komunikace, motivace ve školních sborovnách.
Objednat účast na kurzu - Koučování - emoční inteligence
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace