I učitel je jen člověk

"Učme žáky předcházet bolestem zad správným zacházením s tělem"
Seminář je určený pro všechny učitele tělesné výchovy, ale i ostatních předmětů. Na semináři se naučíte jak zacházet se svým tělem, jak si pomoci od bolesti zad ale i jiných partií těla a tyto poznatky poté můžete přenést na své žáky, kteří již dnes trpí vadným držení těla, díky častému sezení. Na semináři se zaměříme hlavně na bolesti zad. Praktickým cvičením se naučíte vnímat tělo, jeho správné postavení a držení. Špatný stereotyp ohledně postoje či posedu při učení, již pro vás a vaše žáky nebude nepříjemný a správným používáním těla si ulevíte od bolestí zad, kloubů a hlavy. Praktická část bude následovat po teoretické části, kde si osvojíte nejzákladnější informace ohledně funkčnosti těla. Doporučení: s sebou na seminář podložka na cvičení, cvičební oděv a obuv.

I učitel je jen člověk

Plzeňský kraj Upřesnující informace k termínu

650 Kč + 0% DPH