Botanická exkurze na Bolevecké rybníky

 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  Bolevecké rybníky
 • Termín

 • Od – do:
  květen - červen 2016
 • Cena *

 • Cena:
  450 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  450 Kč + DPH 0%

Popis kurzu Botanická exkurze na Bolevecké rybníky

Celodenní exkurze do oblasti Boleveckých rybníků. Návštěva výukového areálu modelujícího biotopy Bolevecké rybniční soustavy, který je určen pro školní exkurze. Dále exkurze do reálných biotopů s ukázkami vodních i pobřežních rostlin. Rybník Košinář, Senecký rybník, Kamenný rybník s přilehlým rašeliništěm a Kamenná louka. Pozornost bude věnována ochraně mokředních biotopů.
Objednat účast na kurzu - Botanická exkurze na Bolevecké rybníky
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace