Komunikace pro mistry

 • Lektor

 • Popis

  PhDr. František Kučera
  Foto lektora PhDr. František KučeraAbsolvent Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, zkušený psycholog s bohatou odbornou praxí. V minulosti působil ve školství a zdravotní sféře. V současné době působí jako pedagog, individuální i skupinový psychoterapeut, odborný poradce, supervizor, kouč a lektor. S AGENTUROU ÁMOS spolupracuje v otevřených i podnikových kurzech zaměřených především na rozvoj psychosociálních, komunikačních a manažerských dovedností. Dlouhodobě se podílí na přípravě a realizaci kurzů pro řídící pracovníky všech úrovní managementu. V rámci své odborné psychoterapeutické praxe vede i výcviky pro začínající psychoterapeuty. (Více o lektorovi)

 • Místo konání

 • Region:
  Pardubický kraj
 • Adresa:
  Penzion Šenk, Chrudimská 1315, Pardubice
 • Termín

 • Termín zahájení:
  21.6.2016
 • Termín ukončení:
  22.6.2016
 • Cena *

 • Cena:
  4800 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4800 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Komunikace pro mistry

Popis kurzu

Funkce mistra či „teamleadera“ a její správný výkon má ve výrobních firmách rozhodující význam při praktické transformaci záměrů managementu směrem „dolů“, tedy k dělníkům ve výrobních provozech, na linkách a montážních pracovištích. K tomu, aby mohl správně a efektivně plnit očekávanou roli „mlýnského kamene“ mezi vedením a podřízenými spolupracovníky, potřebuje být mistr (v zájmu firmy, spolupracovníků i zájmu svém) vybaven vedle znalosti příslušné profese i klíčovými komunikačními dovednostmi. Účastníci kurzu dostanou možnost se s těmi nejdůležitějšími seznámit.

Cíle kurzu

Pracovníkům ve funkci mistra poskytnout základní znalosti z psychologie osobnosti a komunikačních dovedností, umožňující vytváření efektivních vztahů s nadřízenými i podřízenými pracovníky.

Určeno pro

Především mistrům, teamleaderům a pracovníkům na střední či nižší úrovni řízení.

Obsah kurzu


 • Osobnost, charakteristiky osobnosti, osobnost mistra

 • Způsoby jednání s různými osobnostními typy

 • Verbální a neverbální komunikace, komunikační chyby

 • Aktivní naslouchání, podpůrné a brzdicí reakce v komunikaci

 • Přijímání a poskytování zpětné vazby, sdělování informací, zadávání úkolů

 • Přijímání kritiky, konstruktivní kritika

 • Cvičení, modelové situace s využitím konkrétních námětů účastníků kurzu

Poznámka

Obsah programu vychází z dlouhodobých zkušeností s výcvikem mistrů ve výrobních firmách, často se zahraničním vlastníkem.


Na obsah tohoto kurzu volně navazují programy Asertivita s vlídnou tváří a Efektivní zvládání konfliktů, které jsou zaměřeny na specifické způsoby komunikace, umožňující přiměřené prosazení a zvládání možných krizových situací v pracovních vztazích či Manažerské dovednosti prakticky, které poskytnou nejdůležitější manažerskou „výbavu“.


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.


Účastníkům bude vystaveno osvědčení o absolvování s uvedením rozsahu a obsahové náplně kurzu.

Objednat účast na kurzu - Komunikace pro mistry
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace