Vzdělávání pro učitele českého jazyka

Vážení přátelé, učitelé, (nejen) češtináři,

nabízíme Vám něco opravdu zajímavého – nový kurz připravený přímo pro Vás, ale i vaše kolegy. Realizovaný kurz je určen zejména učitelům českého jazyka základních a středních škol, mnohé z disciplín jsou však vhodné i pro učitele 1. stupně, případně vyučující jiných humanitních předmětů. Kurz obsahuje množství disciplín, které reagují na aktuální otázky a problémy, které jsou spojené se současným vzděláváním na ZŠ.

Distanční kurz navazuje na pracovní semináře zaměřené na moderní technologie, výukové programy, multimedia, internetové zdroje a problematiku vzdělávání učitelů i žáků, realizovné prostřednictví regionálních pedagogických center (Olomouc/Opava/Kroměříž). Věříme, že se Vám naše vzdělávání zalíbí a že rádi proniknete do tajů internetového studia.

Učitelům doporučujeme jak kurzy, zaměřené na moderní technologie a jejich využívání v procesu vzdělávání (e-learning, blended learning, výukové programy, multimediální encyklopedie, Internet apod.), tak na disciplíny, zaměřené na aktuální otázky české a světové literatury a jazyka.

A jak je vlastně naše studium realizováno? NETRADIČNĚ! Všechny disciplíny jsou vyučovány prostřednictvím Internetu ve „virtuální škole“, kterou pro Vás postavil a vybavil tým odborníků – techniků a pedagogů – a která je v Evropě a ve světě obecně označována jako LMS (Learning Management System, čili řídící vzdělávací systém). Většina učitelů zejména humanitních předmětů se dosud s tímto ve světě velmi rozšířeným způsobem distančního vzdělávání nesetkala. Tento stav je dán zejména podvědomou averzí vůči počítačům a s nimi souvisejícími technologiemi. Věříme, že u Vás se nám tuto bariéru podaří prolomit a že se přesvědčíte, jak efektivní a zajímavé může vzdělávání po Internetu být!

Vzdělávání pro učitele českého jazyka

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

Olomoucký kraj Upřesnující informace k termínu

Kontaktujte nás.