ZÁKON O INSPEKCI PRÁCE
a z něj vyplývající povinnosti zaměstnavatelů

Popis kurzu na míru ZÁKON O INSPEKCI PRÁCE
a z něj vyplývající povinnosti zaměstnavatelů

Určeno pro
personalisty, bezpečnostní techniky, pracovníky mzdových útvarů a mzdové účetní, odborové funkcionáře a vedoucí manažery firem a organizací veřejné sféry.

Obsah:
* Zřízení inspekce práce a její organizační struktura
* Kontrola dodržování pracovněprávních předpisů, včetně předpisů o BOZP u zaměstnavatelů, oprávnění inspektorů při vstupu do objektů, ověřování totožnosti osob, povinnosti podniků vůči nim, včetně poskytnutí informací a dokladů a zajištění materiálních podmínek pro kontrolu, protokol o kontrole, možnost uložení osobní pořádkové pokuty do 50 tisíc Kč za neposkytnutí součinnosti (manažerům, personalistům, mzdovým účetním, referentům BOZP)
* Správní řízení a možnosti obrany zaměstnavatelů (opravné prostředky)
* Skutkové podstaty přestupků a správních deliktů v oblasti pracovního práva – za co lze a za co nelze uložit pokutu, výklad konkrétních ustanovení, jejichž dodržování inspekce kontroluje
* Zákon o zaměstnanosti, zbytková kontrolní a sankční působnost úřadů práce
* Možná výše pokut
* Další aktuality a konzultace
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace