Základy vedení pracovních týmů pro mistry

Popis kurzu na míru Základy vedení pracovních týmů pro mistry

Zaměření kurzu, komu je kurz určen
Nejčastěji bývají do pozic týmlídrů, mistrů a nižších manažerů jmenováni úspěšní specialisti. V nové roli je však těžké se zorientovat, uvědomit si, že se už nejedná  jen o vlastní výkonnou práci, ale především o vedení týmu.

Kurz je určen nižším manažerům - mistrům, kteří dosud neabsolvovali speciální trénink manažerských dovedností. Pomůže jim zabydlet se v nové pozici a nabídne cenné rady, jak na to. 

Dílčí témata kurzu
Odpovědnosti vedoucího při řízení spolupracovníků, zákonitosti lidské motivace a vhodné způsoby stimulace výkonu, úskalí manažerské komunikace, zadávání úkolů, zásady delegování, motivační a vytýkací pohovory.


Kurzy pro mistry jsou specifické nízkým podílem teoretických informací, jasnou strukturovanou osnovou a důsledným praktickým nácvikem získávaných dovedností.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace