Workshop "Customer sandbox"

Kurz na míru

Smyslem workshopu customer sandbox je poskytnout klientovi "lean pískoviště", kde si může vyzkoušet svůj návrh optimalizace organizace pracoviště bez zasahování do vlastního výrobního procesu.

V praxi se ukázalo, že největší efektivity workshopu se dosahuje ve spojení s předchozí analýzou procesu u klienta, kterou provedou naši konzultanti a následně připraví všechny potřebné podklady pro simulaci.
Workshop je vhodným doplňkem absolvovaného lean školení, kdy si účastníci vyzkouší použití lean metod na procesu, který je jim známý.

Cíl a obsah workshopu customer sandbox
  • Rozvoj získaných znalostí z lean školení na konkrétním příkladu
  • Pomocí 3P simulace otestovat předpoklady pro optimalizaci procesu
  • Návrh ideálního toku materiálu, který vyplyne z požadavků na ergonomii pracoviště