Školení obchodních zástupců

Kurz na míru

Naše společnost má bohaté a praktické zkušenosti se školením a koučinkem obchodníků (obchodních zástupců, prodejců, obchodních manažerů, account manažerů, key account manažerů) a to již od roku 2003. Využijte našeho jedinečného programu na zlepšování prodejních a obchodních dovedností skrze účinné školení. Zjistili jsme při práci s našimi klienty, že v terénu přináší více výsledků, když:

1. proběhne před započetím spolupráce rozhovor s každým z obchodníků
2. sestaví se přesný školící program
3. v intenzivních, měsíčních intervalech probíhá krátké 2-4hod. školení obchodních dovedností
4. zároveň dle připraveného harmonogramu probíhá koučink obchodníků v terénu

Obraťte se na nás a formou nezávazné schůzky zjistěte víc o možnostech spolupráce a výsledcích, které jsme při naší práci s obchodníky již dosáhli - naše reference, znalosti a praktické zkušenosti nás vedou k přesvědčení, že můžeme nabídnout kvalitní služby i Vám. Informace o účinných metodách rozvoje obchodníků si zároveň můžete ověřit u našich klientů. Volejte 603 995 052.

Více na: Školení obchodních zástupců - www.btci.cz

Školení obchodních zástupců

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.