Školení dle z. 258/2000 Sb. pracovníků nakládajících s chemickými látkami Školení pracovníků nakládajících s nebezpečnými chemickými látkami podle zákona č. 258/2000 Sb.

Kurz na míru

Toto školení je zaměřeno na platnou legislativu, bezpečnost práce, předlékařskou pomoc a výcvik pracovníků pracujících s nebezpečnými chemickými látkami. Povinnost mít vyškolené zaměstnance vyplývá ze zákona 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, § 44 odstavec 8 a 9.

- úvod do problematiky
- přehled právních předpisů souvisejících se zákonem č. 258/2000 Sb., v platném znění
- základní pojmy ze zákona o chemických látkách a související legislativy
- způsobilost osob pro nakládání s nebezpečnými chemickými látkami