Six Sigma Green Belt trénink

  • Lektor

  • Popis
    Ing. Vilém Patloka Ing. Vilém Patloka

    jednatel a majitel společnosti SC&C Partner

    Vilém Patloka založil a již osmnáct let vede společnost SC&C Partner s.r.o., která se zaměřuje na poradenství v oboru managementu. Zákazníci SC&C Partner nejvíce oceňují know how v oblasti inovací, zlepšování kvality a zvyšování produktivity.


Popis kurzu na míru Six Sigma Green Belt trénink

Kurz je určen pro Green Belty, kteří budou vést zlepšovací projekty Six Sigma nebo Lean Six Sigma.

Cílem je naučit a natrénovat účastníky kurzu k samostatnému řešení Green Belt projektů za pomocí statistických metod, měkkých dovedností a softwarové podpory. Green Belt projekt by měl uspořit řádově desítky tisíc euro.

Desetidenní kurz obsahuje výklad metod, praktické aplikace a cvičení, tématické diskuse, práci se statistickým softwarem Minitab, provádění simulačních her a závěrečné testy.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a osm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace