Six Sigma Black Belt trénink

  • Lektor

  • Popis
    Ing. Vilém Patloka Ing. Vilém Patloka

    jednatel a majitel společnosti SC&C Partner

    Vilém Patloka založil a již osmnáct let vede společnost SC&C Partner s.r.o., která se zaměřuje na poradenství v oboru managementu. Zákazníci SC&C Partner nejvíce oceňují know how v oblasti inovací, zlepšování kvality a zvyšování produktivity.


Popis kurzu na míru Six Sigma Black Belt trénink

Kurz je určen pro budoucí Black Belty - pracovníky, kteří se budou většinou na plný úvazek věnovat zlepšování kvality výroby nebo služeb, budou vést projekty Six Sigma nebo Lean Six Sigma, trénovat a koučovat týmy Green Beltů.

Cílem je naučit a natrénovat účastníky kurzu k samostatnému řešení Black Belt projektů a metodickému vedení Green Beltů za pomocí statistických metod, měkkých dovedností a softwarové podpory. Black Belt projekt by měl uspořit řádově stovky tisíc euro.

Dvacetidenní kurz obsahuje výklad metod, praktické aplikace a cvičení, tématické diskuse, práci se statistickým softwarem Minitab, provádění simulačních her a závěrečné testy.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace