Řešení problémového konání (Solving Performance Problems) - Když lidé nedělají svou práci, jak by měli a jak to napravit

Kurz na míru

S neuspokojivým konáním a z toho plynoucími problémy se setkáváme všude. V práci, ve škole, doma i u přátel. Lidé často nekonají tak, jak bychom si přáli. Nejste spokojeni se způsobem, jakým vaši podřízení vykonávají svou práci? Nedělají, co by měli a naopak? Nepomohlo školení ani domluva? Odpovíte-li na uvedené otázky kladně, pak je tento workshop určen právě vám. Poskytne vám nástroje, kterými vyřešíte problémy z neuspokojivého konání ve vaší organizaci. Pomocí metody Analýzy konání, kterou vypracovali světově uznávaní odborníci Mager a Pipe, se naučíte, jak jednoduše a rychle určit, co způsobuje problém, co nás stojí a jak ho úspěšně vyřešit. Zjistíte, jak vaší organizaci můžete ušetřit ročně nezanedbatelné částky snížením fluktuace pracovníků, předcházením nehodám, udržením si zákazníků a vyloučením porušování předpisů.
Seminář je pro každého, kdo působí v manažerské pozici a je tudíž zodpovědný za dosahování cílů organizace efektivním vedením lidí. Zejména bude seminář užitečný pro pracovníky působící v oblasti lidských zdrojů
Program:

1. Jak správně definovat neuspokojivé konání, které nám vadí a vyhnout se
riziku ukvapených a tím i často neúčinných řešení.
2. Jaké jsou principy analýzy problémového konání?
3. Provedení analýzy problémového konání krok za krokem. Pomocí
postupového diagramu a pracovního listu se naučíte jak
a) správně definovat problémové konání
b) určit do jaké míry je problém závažný