Průmyslově právní ochrana

Popis kurzu na míru Průmyslově právní ochrana

Ochrana průmyslových práv a práv k duševnímu vlastnictví nabývá stále větší význam při ochraně výsledků výzkumu a vývoje. Jedná se o průběžnou činnost, která se vztahuje na většinu činností a produktů.

 

V oblasti výzkumu a vývoje podporuje ochrana průmyslově právního vlastnictví budování prestiže, pomáhá k lepšímu uplatnění výsledků vývoje na trhu, zlepšuje pozici vůči konkurenci. Včas prováděné rešerše v databázích průmyslových práv umožňují získat informace o již známých technických řešeních, stejně jako vyhnout se vyvíjení produktů porušujících práva třetích osob.

 

Po absolvování kurzu budete chápat:

  • Autorská práva
  • Průmyslová práva registrovaná (patenty, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky, označení původu, zeměpisné označení)
  • Průmyslová práva neregistrovaná (obchodní tajemství, know-how, vzhled výrobku, dobré jméno výrobku, dobré jméno výrobce, důvěrné informace, výsledky spotřebitelských průzkumů)
  • Samostatnou část tvořící zaměstnanecké vynálezy a to z pohledu práv a povinností jak zaměstnance, tak i zaměstnavatele.

 

Během kurzu si prakticky vyzkoušíte provedení patentové rešerše z dostupných databází a také si formou příkladu prakticky vyzkoušíte vyplnění přihlášky vynálezu.

 

Délka tréninku: 1 den

 

Každý absolvent kurzu dostává osvědčení o absolvování.

 

Více informací o tréninku získáte zde.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace