Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie

  • Kurz na míru

  • ID akce:
    433378

Popis kurzu na míru Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie

Kurz Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie je určen pro ty, kteří potřebují prodávat na základě budovaného vztahu se zákazníkem. Je postaven na principu, že prodejní proces a zejména prodejní rozhovor je potřeba modifikovat a přizpůsobit individualitě zákazníka. V centru zájmu je zákazník jako osobnost se svým individuálním komunikačním stylem, stylem rozhodování, osobními preferencemi a vnitřním systémem hodnot.

Každý prodejce ví, že různí zákazníci mají různé povahy. Každý slyší na něco jiného, s některými zákazníky je radost pracovat, s některými je to naopak velmi těžké. Kurz učí účastníky orientovat se v odlišnostech různých osobnostních typů, identifikovat signály, které vypovídají o příslušnosti k určitému typu a přizpůsobit své chování tak, aby byl dosažen očekávaný výsledek výhodný pro obě strany.

Součástí kurzu je osobnostní profil každého účastníka, který popisuje jeho silné a slabé stránky a návrhy pro rozvoj nejen v obecné rovině, ale také detailně v jednotlivých fázích prodejního procesu. Absolventi tohoto kurzu jsou proto schopni najít cestu mezi individualitou svou a svého konkrétního zákazníka a budovat vzájemně prospěšný obchodní vztah.

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace