Praktické aspekty Zákoníku práce pro vedoucí pracovníky a mistry

Popis kurzu na míru Praktické aspekty Zákoníku práce pro vedoucí pracovníky a mistry

Zákoník práce je hlavním právním dokumentem při řízení lidí, proto znalost jeho nejdůležitějších ustanovení patří k základním předpokladům pro výkon řídící funkce na jakémkoli stupni firemní organizační struktury. Základní zásady pracovněprávních vztahů, rovné zacházení, diskriminace; Vznk, změny a skončení pracovního poměru, druhy a způsoby, omezení, odstupné; Pracovní doba, režimy, délka, rozvržemní, přestávky v práci; Doba odpočinku, dny pracovního klidu, odpočinek mezi směnami a v týdnu; Práce přesčas, nařízená, dohodnutá, noční práce, pracovní pohotovost; Překážky v práci na straně zaměstnance, osobní, v obecném zájmu; Překážky v práci na straně zaměstnavatele, prostoje; Dovolená na zotavenou a podmínky čerpání; Náhrada škody, odpovědnost zaměstnance za škodu; Odpovědnost zaměstavatele za škodu, škoda na odložených věcech; Základní povinnosti zaměstnanců včetně vedoucích. Obsahové zaměření je vždy přizpůsobeno konkrétním potřebám zúčastněných osob.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace