Použití nástroje EA pro vývoj IS pomocí OOP a UML inhouse

Kurz na míru

Cíl školení

• Užití nástroje EA opravdu efektivně a účelně v souladu se správnými postupy vývoje SW
  • Postupy tvorby pro dokumentaci nutných diagramů (BPMN, UCM, CLASS MODEL aj.), přímo v nástroji EA podrobně krok za krokem

Cílová skupina: analytici , technologové, programátoři, business analytici, vedoucí projektů

V tomto školení se účastníci seznámí s praktickým použitím nástroje EA přímo na příkladech, přitom podrobně a přímo v EA, naučí se týmové práci nad EA a dalším nutným postupům v tomto nástroji, zejména tvorba analytických dokumentů, dokument designu aj. Současně s vysvětlením postupů v EA bude vytvořen ukázkový příklad, buď část vašeho systému anebo dodaný letkorem.

Vše je prezentováno přímo v EA.

Školení vede RNDr. Ilja Kraval, autor několika knih z oboru, který má mnohaleté zkušenosti nejen z oblasti konzultační a školitelské činnosti, ale také z praxe hlavního analytika, působil také jako metodik při zavádění UML do vývoje a a jako vedoucí projektů.

Odborné články školitele

Další informace na stránce kurzu

Použití nástroje EA pro vývoj IS pomocí OOP a UML inhouse