PODNIKATELSKÉ MINIMUM

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    509510

Popis kurzu na míru PODNIKATELSKÉ MINIMUM

Cílem vzdělávací akce je osvojení základních principů fungování tržní ekonomiky, právní minimum nezbytně nutné pro chod firmy, znalost vedení účetnictví evidence, základní orientace v daňových zákonech, efektivní využívání času a moderní metody vedení firmy.

Obsahová náplň vzdělávací akce je rozdělen na tři části:

  1. Teoretická část – Účastníci si osvojí teoretické skutečnosti, které jsou dané změnami ve společnosti. Jde zejména o získání schopnosti účastníků rekvalifikačního kurzu orientovat se v základních termínech majících vztah k tržnímu hospodářství, vysvětlení stěžejních pojmů z oblasti ekonomiky, pracovního práva, sociálního a zdravotního zabezpečení. Osvojit si základní přehled z oblasti psychologie, komunikace a chování e v pracovním procesu.
  2. Odborná část – Tato část bude zaměřena na získání znalostí z oblasti právního managementu firmy, základy jednoduchého účetnictví, marketing. Schopnost sebeprezentace, koncentrace paměti. Rozšiřování obchodních dovedností, základy bankovnictví a využívání výpočetní techniky v praxi.
  3. Praktická část - V této části budou teoretické znalosti využívány k praktické práci a to formou zpracování podnikatelského záměru.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace