Odborné semináře na téma principy obchodování s cennými papíry na RM-S

Kurz na míru

Pro veřejnost i novináře budou uspořádány odborné semináře na téma principy obchodování s cennými papíry na RM-S.

Program semináře
Charakteristika českého kapitálového trhu
Stanovení kurzu aukčního obchodu
Charakteristika průběhu obchodního dne
Vypořádání ochodů
Způsoby obchodování a cennými papíry prostřednictvím Internetu
Zabezpečení internetového obchodování s cennými papíry
A další užitečné informace

Cena semináře
Účast na semináři je zdarma.

Doba trvání semináře je cca 2 hod.

V případě zájmu větší skupiny zájemců (cca 15 lidí) je možné se dohodnout na individuálním termínu a místě konání. Seminář je vhodným doplňkem pro posluchače vysokých škol, kteří mají možnost získat praktické informace o fungování českého kapitálového trhu.

RM-S je ve spolupráci s několika českými univerzitami (VŠE, ČVUT) již úspěšně realizoval. Na základě dohody je možné v rámci výuky tento seminář uspořádat a případně upravit obsah semináře dle požadavku studentů.

Přihlášky
Přihlásit se na seminář můžete zasláním emailu s uvedením termínu semináře a kontaktního telefonu, email zasílejte na adresu jiri.vodicka@rmsystem.cz Přihlásit se na seminář je možné také telefonicky na čísle 266 198 483.

Máte-li zájem o realizaci semináře v mimopražských regionech, je možné po vzájemné dohodě, při dostatečném počtu zájemců, semináře realizovat v místě některého z mimopražských obchodních míst RM-S. Případné návrhy zasílejte na výše uvedený kontakt.

Odborné semináře na téma principy obchodování s cennými papíry na RM-S