Nástroje a metody pro řešení problémů a práci ve skupině - NOVINKA

  • Kurz na míru

  • ID akce:
    46399

Popis kurzu na míru Nástroje a metody pro řešení problémů a práci ve skupině - NOVINKA

Určeno:
Každému, kdo potřebuje za využití užitečných nástrojů a metod efektivněji řešit problémy ve skupině (týmu), identifikovat a využít příležitosti ke zlepšování výkonnosti firemních procesů.


Cíle semináře:
Lépe řešit problémy a řídit každodenní práci za využití progresivních přístupů a efektů práce ve skupině. Účastníci získají soubor nástrojů a prostřednictvím akčního učení identifikují možnosti jejich uplatnění pro řešení každodenních pracovních problémů a zlepšování firemních procesů.


Obsah:
Seminář prezentuje komplexní přístup pro využití potenciálu práce ve skupině za využití různorodých metod a technik pro praxi. V rámci semináře budou formou akčního učení za využití videotréninku ve vazbě na řešení reálných problémů probrány následující témata:
? Identifikace a diagnostika problémů, řešení problémů ve skupině (týmu), vedení porad a využití metody šesti klobouků, zásadní rozdíly při řešení uzavřených a otevřených problémů.
? Přístupy k řešení problémů soustřeďující se na analýzu a ovlivňování příčin, namísto tradičního hašení požárů a uhlazování dopadů následků a symptomů.
? Metodologie DMAIC používaná konceptem six sigma jako přístup k řešení problémů.
? Metody pro analýzu příčin a stanovení priorit, identifikaci příležitostí ke zlepšování, řízení aktivit zlepšování.Metody:
Videotrénink, práce ve skupině, případové studie a interaktivní výuka.


Rozsah semináře: 1 den/8 hod./45 min.

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace