Manažerská sebeobrana v kostce - intenzivní 7 hodinová výuka pro ženy i muže

Popis kurzu na míru Manažerská sebeobrana v kostce - intenzivní 7 hodinová výuka pro ženy i muže

Dnešní doba klade na každého manažera nebývalé nároky – a to nejen pokud jde o vlastní podnikání.  Za určitých okolností navíc může být manažer vystaven konfliktním situacím, které jsou nepředvídatelné a obtížně řešitelné.  Může jít o verbální, ale i fyzické napadení, například v situaci, kdy je třeba podřízenému oznámit, že dostává výpověď.

Akademie EBMAS WT PRAHA přichází s pomocí,která reaguje na aktuální potřeby zvýšení osobního bezpečí pro podnikatelé a manažery.

Obsah intenzivního ucelenýho semináře zabývající se problematikou hrozby napadení spojené s prací či podnikáním:


-Náročné jednání

Komunikace s problémovými klienty, kteří nezvládají své emoce a hrozí napadením. Základni reakce při napadení.

-Bezpečně mimo kancelář
Téma se zabývá problematikou osobní bezpečnosti při pohybu ve městě a na služebních cestách.

-Vybití stresu

Téma staví na výbušných technikách převzatých z bojového umění Wing Tzun, které dovolují bezpečné a efektivní odbourání nahromaděného stresu bezpečně do cvičebních pomůcek. Účastník semináře zažije pocit výbušnosti a síly i následné uvolnění a zároveň pozná skryté možnosti svého těla.

Nabídka seminářů je vždy individuálně přizpůsobena konkrétním požadavkům klienta. Všechny uvedené semináře mohou obohatit široké spektrum outdoor programů.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace