Management se zaměřením na logistiku

Kurz je akreditován MŠMT ČR

Zájemci se mohou účastnit veřejného kurzu (denní, odpolední nebo víkendové,  max. 8 osob/skupinu, aktuální termíny na http://www.oapraha.cz/obchodni-institut/management-se-zamerenim-na-logistiku nebo v termínu dle potřeb zaměstnavatele (kurz je možné upravit jako školení s obsahem dle potřeb objednatele * místo konání v prostorách firmy nebo Obchodního institutu)

Zakončení: závěrečný test (možnost opravného termínu, nejsou účtovány žádné poplatky navíc)

Výstupní doklad: platné rekvalifikační Osvědčení

*Možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce*

Cílem rekvalifikačního kurzu Management se zaměřením na logistiku je vybavit posluchače znalostmi potřebnými na pozici středního stupně managementu v oboru logistiky.

Absolvent se seznámí se základními manažerskými dovednostmi v oblasti logistiky: zpracování analýzy pro vytvoření podnikové strategie, plánování, stanovení logistických nákladů, správu a řízení toku materiálu, skladování, logistický controlling, vyhodnocení jednotlivých ukazatelů controllingu a dle výsledků následnou změnu v koordinaci průběhu logistických činností a operací, a to včetně hlavních zásad propojení logistiky s marketingovou strategií podniku (zaměření na zákaznický servis). Kurz je možné absolvovat jako rekvalifikační (zakončení rekvalifikačními zkouškami) nebo jako běžný vzdělávací kurz či školení.

Management se zaměřením na logistiku

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.