HP Software

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    254774

Popis kurzu na míru HP Software

Historický vývoj ukazuje jednoznačný trend orientace na služby. A to jak v segmentu poskytovatelů, tak mezi jejich zákazníky. V elektronickém světě může být služba chápána jako řetězec na sebe navazujících činností využívající různých technologií.

Pro správný chod služeb je třeba zajistit plynulý provoz každého jednoho článku řetězce z pohledu celku. Dynamicky měnící se obchodní prostředí vyžaduje vysokou flexibilitu při dodávce služeb, což klade vysoké nároky na flexibilitu používaných nástrojů a jejich schopnosti dynamicky reagovat na změnu potřeb zákazníka.

Společnost HP se zaměřila na vytvoření uceleného portfolia nástrojů, technologií a mechanismů s primární orientací na služby, a to v celém jejich životním cyklu. Uceleným portfoliem SW nástrojů je rodina produktů HP Software. Produkty Software slouží ke správě sítí, systémů, periferií, aplikací, zálohování, bezpečnosti a IT služeb podle standardů ITSM/ITIL.

Více informací naleznete na stránkách Merc-Training.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace