HP Software

  • Kurz na míru

  • ID akce:
    254774

Popis kurzu na míru HP Software

Historický vývoj ukazuje jednoznačný trend orientace na služby. A to jak v segmentu poskytovatelů, tak mezi jejich zákazníky. V elektronickém světě může být služba chápána jako řetězec na sebe navazujících činností využívající různých technologií.

Pro správný chod služeb je třeba zajistit plynulý provoz každého jednoho článku řetězce z pohledu celku. Dynamicky měnící se obchodní prostředí vyžaduje vysokou flexibilitu při dodávce služeb, což klade vysoké nároky na flexibilitu používaných nástrojů a jejich schopnosti dynamicky reagovat na změnu potřeb zákazníka.

Společnost HP se zaměřila na vytvoření uceleného portfolia nástrojů, technologií a mechanismů s primární orientací na služby, a to v celém jejich životním cyklu. Uceleným portfoliem SW nástrojů je rodina produktů HP Software. Produkty Software slouží ke správě sítí, systémů, periferií, aplikací, zálohování, bezpečnosti a IT služeb podle standardů ITSM/ITIL.

Více informací naleznete na stránkách Merc-Training.

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace