G8D a QRQC

Popis kurzu na míru G8D a QRQC

G8D je postup, který po Vás zákazníci (zejména v automotive) požadují při řešení problému, které se u nich objevili. Jeho zvládnutím a zavedením tak usnadníte a urychlíte identifikaci problému, jeho odstranění a standardizujete komunikaci se zákazníkem.

 

Trénink G8D Vás seznámí s významem a postupem aplikace metody G8D. Získat znalosti, které Vám umožní stát se aktivními členy řešitelských týmů. Takto vyškolené týmy mohou zjišťovat příčiny problémů, uskutečňovat a stanovovat nápravná opatření, která zamezí jejich opakovanému výskytu a doporučovat zlepšování procesů. Práce těchto týmů bude efektivnější, účinnější a výsledkem bude zvýšená spokojenost interních a externích zákazníků.

 

Spolu s metodou QRQC docílíte rychlé reakce kontroly kvality, budete schopni ochránit své interní procesy a zabránit tomu, aby se neshodný produkt dostal k Vašemu zákazníkovi.

 

Tréninkem se prolínají simulační hry.

 

Délka tréninku: 1 den.

 

Každý absolvent kurzu dostává osvědčení o absolvování.

 

Více informací získáte zde.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a deset ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace