Firemní školení na míru

Kurz na míru

Školení pro firmy

Co znamená na míru?

Jsou různé představy o tom, co to znamená, když se řekne „školení na míru“. Byli bychom rádi, abyste předem znali naše vnímání tohoto pojmu, které je velice jednoduché:

VY určujete termín, místo, počet účastníků, téma, rozsah a cíle školení

Nebo snad souhlasíte,  že někdo jiný může vědět lépe než Vy sami, co potřebujete?

Počet účastníků a místo konání

Optimální počet je 8-10 účastníků – umožňuje opravdu individuální přístup lektora ke všem posluchačům. Doporučujeme maximálně 12 účastníků ve skupině, avšak konečné slovo máte Vy.
Pro maximální soustředění a efekt doporučujeme konání mimo sídlo Vaší společnosti. Místo si můžete vybrat sami, nebo Vám ho pomůžeme zajistit.

Témata

Nenabízíme široký záběr témat. Soustředíme se jen na to, čemu opravdu rozumíme.
Kurzy a školení upravíme nebo vytvoříme po zjištění Vašich potřeb a na základě vzájemné diskuse.

Jsme připraveni Vám nabídnout témata z nabídky našich otevřených kurzů a upravit je pro Vaše cíle a nároky. Stejně tak jsme díky obchodním zkušenostem schopni vytvořit kurz přesně podle Vašich požadavků od úplného začátku.

1 den/do 12 účastníků = 30000Kč, každý další účastník +2000Kč
2 dny/do 12 účastníků = 50000Kč, každý další účastník +3500Kč

Pokud máte zájem o bližší informace nebo osobní schůzku, prosím kontaktujte nás.

Vyzkoušejte si nás a ušetřete zároveň

Mít možnost vyzkoušet si produkt, za který máte zaplatit je vždy výhoda. Ověřte si, jak můžeme pomoct Vašemu týmu a zaměstnancům.

Nabízíme slevu 50% na první firemní školení pro maximálně 10 posluchačů pořádané ve Vašich prostorách.

Získáte tak nejen školení za výhodných podmínek, ale především se přesvědčíte, že další spolupráce s námi má cenu. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a proto Vás necháme vyzkoušet, jak může vypadat.

Firemní školení na míru