BOZP pro zaměstnance - e-kurz

Kurz na míru

Školení bezpečnosti práce elektronickou formou je vhodné zejména pro zákazníky, kteří provozují svou podnikatelskou činnost, při níž zaměstnanci pracují převážně v administrativě.

Školení BOZP pokrývá všechna obecná témata, jako je základní legislativa, práva a povinnosti zaměstnanců v BOZP, první pomoc a dále se specializuje na specifická rizika, která vycházejí z konkrétních situací při řešení problematiky bezpečnosti práce. Zejména jde o pohyb na pracovišti, práce s přístroji na pracovišti nebo konkrétní požadavky na ergonomii pracovního místa.

Školení BOZP je rozděleno dle určení pro vedoucí pracovníky a ostatní pracovníky. Po úspěšném složení závěrečného testu složeného z 8 otázek je ihned vygenerován certifikát, který podepíšete a v papírové podobě uschováte. Certifikát je možné tisknout opakovaně. K certifikátům jednotlivých osob obdrží vaše firma i další předepsanou dokumentaci.

Obě školení jsou plně v souladu s platnou legislativou ČR. Pro podnikové systémy v normách SCORM a AICC.

BOZP pro zaměstnance - e-kurz