Angličtina pro strojaře, modul 1 Strojírenská technologie

Kurz na míru

Intenzivní jazykový kurz spojuje klasickou výuku s online učením za podpory odborně proškoleného tutora v prostředí OPEN LEARNING. Kurz začíná soustředěním v rozsahu 10 hodin, přístup k online pracovním sešitům a podpora tutora po dobu 6 týdnů. Maximální počet studentů ve skupině je šest, úspěšní studenti obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Kurz je určen pro konstrukréty, mechaniky, kontrolory kvality, mistry, nástrojáře, projektanty, strojní inženýry, svářečský dozor, manažery ve strojírenské výrobě.

Produkt tvoří čtyři moduly:

Strojírenská technologie

Stroje a zařízení

Kontrola a měření

Obchod a marketing

Termín a místo úvodního soustředění :

10. 9. 2011, 11. 9. 2011, Praha 4 -Michle, učebna SVV Praha, Ohradní 65

Délka kurzu: 6 týdnů

Lektoři: český lektor s doloženou jazykovou a odbornou kvalifikací

Studijní materiály:

Učebnice a originální online pracovní sešity jsou vytvořeny přímo pro produkt „Angličtina pro strojaře“, na jejich tvorbě se podíleli odborníci a rodilí mluvčí působící ve strojírenství. V deseti lekcích se za šest týdnů posluchač naučí 200 odborných výrazů, které pak využije ke zpracování úkolů a cvičení. Každá lekce začíná výkladem nového učiva (např. formou četby s poslechem, obrázky, fotografie, atd.). Odborné učivo je prohlubováno dalším poslechem, cvičením a videonahrávkou z reálného prostředí podniku. Nová slovíčka a slovní obraty se ověřují v průběžných testech. Výhodou online pracovního sešitu je možnost průběžného sledování výsledků dosažených při cvičeních a testech.

Přehled lekcí modulu Strojírenská technologie:

1. Strojírenská výroba
  2. Materiály a polotovary
  3. Tepelné a chemicko-tepelné zpracování
  4. Obrábění I
  5. Obrábění II
  6. Povrchové úpravy
  7. Svařování
  8. Pájení a elektrojiskové obrábění
  9. Montáž strojních zařízení I
  10. Tváření

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku mailem na info@openagency nebo telefonicky na +420 608 658 151.

Angličtina pro strojaře, modul 1 Strojírenská technologie