Analytické modelování pomocí UML in-house

Kurz na míru

3-denní kurz u vás ve firmě, počet účastníků není omezen

Cílem je seznámit vývojáře s metodami efektivního návrhu IS na analytické úrovni.

Cílová skupina: analytici , technologové, programátoři, business analytici, vedoucí projektů

Účastníci kurzu jsou seznámeni se základními principy vývoje IS, s postupy návrhu analytického CLASS DIAGRAMU, tvorbou BPM a UCM modelu informačních systémů.

Pro zaměstnance (i potenciální) a OSVČ je možné zažádat na toto školení o dotaci ÚP a získat ho pouze za 15 % jeho ceny. Zbylých 85% ceny kurzu lze hradit z dotačního programu POVEZ II. Více informací Vám rádi zašleme emailem.

Kurz vede RNDr. Ilja Kraval, autor několika knih z oboru, který má mnohaleté zkušenosti nejen z oblasti konzultační a školitelské činnosti, ale také z praxe hlavního analytika, působil také jako metodik při zavádění UML do vývoje a a jako vedoucí projektů.

Další informace zde

Analytické modelování pomocí UML in-house