Poruchy chování dětí, seminář

seminář

Seminář je vhodný pro pracovníky v mateřských školách, sociálních zařízeních a dalších institucích, kde se přichází do styku s dětmi ve věku 1-3 let. Vhodné také pro jednotlivce, kteří potřebují ve svém životě znalosti z této oblasti.

Důraz bude kladen na individualitu dítěte. Cílem je porozumět tomu, co není standardní, nebát se jinakostí, nebát se chyb, přijmout dítě i sebe v kontextu složitosti i případných potíží. A v konečné řadě vědět jak a případně i kde najít pomoc. Školení navíc seznámí účastníky také se širšími souvislostmi vývoje dítěte v kontextu odloučení od rodiny a v širších biopsychosociálních souvislostech.

Rozsah: 4 vyuč. hodiny

Výstupní doklad: Osvědčení o účasti