Poradce pro výživu - 150 hodin

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Moravskoslezský kraj
 • Adresa:
  Středisko vzdělávání s.r.o. (ul. 1. máje 11, Ostrava - Mar. Hory)
 • Termín

 • Akreditováno MŠMT:
  ano
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Poradce pro výživu - 150 hodin

Kurz je určen pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, dietologii, oblast výživy včetně poradenství a chtějí v této oblasti získat nové znalosti a zkušenosti. V praxi jej využije jak široká veřejnost, tak i fitness trenéři, sportovci, maséři, fyzioterapeuté, wellness poradci a pracovníci v oblasti zdravotnictví (nutriční terapeut, farmaceutický asistent, všeobecná sestra). 

Součástí kurzu je praxe ve výživové poradně, kterou Vám zajistí naše společnost, dále pak praktické procvičování v nutričních počítačových programech a tvorba projektu.

 

Profil absolventa: Absolvent získá znalosti a praxi ve výživovém poradenství; bude znát význam živin v poživatinách, význam vody pro organismus a význam pitného režimu; bude umět popsat trávící soustavu a jednotlivé somatotypy; bude se orientovat v základním složení potravin a jejich výrobě a v legislativě. Seznámí se s hygienou potravin, výživovými dávkami. Bude znát specifika výživy některých subpopulací (těhotné ženy, sportovci, senioři), dietní stravovací režimy a racionální výživy. Bude umět definovat alternativní výživové směry a současné dietní trendy. Dále bude znát diagnostické metody ve výživě, problematiku intoxikace a detoxikace. V neposlední řadě pronikne do problematiky sestavování individuálních jídelních plánů, navrhování nutričních potřeb pro jednotlivce a zvládne propočítat energetickou a biologickou hodnotu jídelních lístků, vyhodnotit propočet a navrhnout nová stravovací doporučení.

 

Rozsah: 150 vyuč. hod. (140 hodin teorie a 10 hodin praxe) + zkouška

Vstupní předpoklady: min. středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturita), 18 let

Výstupní doklad: Celostátně platné osvědčení s názvem: "Poradce pro výživu"

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Středisko vzdělávání s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Středisko vzdělávání s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

ul. 1.máje 11, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace