FIREMNÍ PRAXE CELNÍHO PROJEDNÁVÁNÍ ZÁSILEK ZBOŽÍ V DOVOZU A VÝVOZU V ZAHRANIČNÍM OBCHODU EU A VYKAZOVÁNÍ STATISTIKY INTRASTAT CZ V INTRAKOMUNITÁRNÍM OBCHODU EU V ROCE 2017

 • Lektor

 • Popis
  JUDr. Pavel MATOUŠEK
 • Místo konání

 • Region:
  Moravskoslezský kraj
 • Adresa:
  OSTRAVA, Severomoravský vzdělávací institut, Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, salonek
 • Termín

 • Termín zahájení:
  8.12.2016
 • Termín ukončení:
  8.12.2016
 • Od – do:
  čtvrtek 8. prosinec 2016 - zahájení v 9:30 hodin (9:30 - 14:30 h)
 • Cena *

 • Cena:
  1405 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  1405 Kč + DPH 21% (coffee break, oběd, písemný materiál)

Popis kurzu FIREMNÍ PRAXE CELNÍHO PROJEDNÁVÁNÍ ZÁSILEK ZBOŽÍ V DOVOZU A VÝVOZU V ZAHRANIČNÍM OBCHODU EU A VYKAZOVÁNÍ STATISTIKY INTRASTAT CZ V INTRAKOMUNITÁRNÍM OBCHODU EU V ROCE 2017

Aktuální stav aplikačního užívání nových celních předpisů EU a ČR (2016) ve firemní praxi projednávání zásilek zboží v dovozu a vývozu. Aktuální předpisy upravující celní problematiku v EU a ČR pro rok 2017 (NOVÝ celní sazebník EU). Celníci a jejich oprávnění při kontrole zboží v dovozu a vývozu. Doklady nezbytné pro celní řízení a s nimi spojené povinnosti firem. E-dovoz, E-vývoz. Podmínky vývozce z hlediska celních předpisů a zákona o DPH. Celní sazebník, TARIC, metodika zařazování zboží. Celní hodnota, celní dluh a jeho výpočet, splatnost. Dodací podmínky INCOTERMS 2010 a jejich vliv na clo a DPH. Možnosti snížení celního dluhu (preference, osvobození od cla). Původ zboží a jeho certifikace. Dovoz a vývoz zboží a DPH. Dohled nad zbožím dvojího užití. Aktuální praxe ve statistice INTRASTAT CZ. Aktuální právní předpisy EU a ČR ke statistice Intrastat pro rok 2017 (NOVÝ celní zákon ČR). Osoby povinné vykazovat statistiku Intrastat CZ. Způsob vykazování statistiky Intrastat CZ a časová souvztažnost vykazování Intrastatu CZ, přepravy zboží a vykazování DPH. Předmět statistiky Intrastat – zboží a výjimky z vykazování. Problematika jednotlivých vykazovaných údajů ve statistice Intrastat CZ. Trojstranné obchody a statistika Intrastat CZ. Opravy chybných údajů v hlášení Intrastatu CZ. Sankce za porušení předpisů statistiky Intrastat CZ. Diskuse, dotazy.
Objednat účast na kurzu - FIREMNÍ PRAXE CELNÍHO PROJEDNÁVÁNÍ ZÁSILEK ZBOŽÍ V DOVOZU A VÝVOZU V ZAHRANIČNÍM OBCHODU EU A VYKAZOVÁNÍ STATISTIKY INTRASTAT CZ V INTRAKOMUNITÁRNÍM OBCHODU EU V ROCE 2017
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace