AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz

Popis kurzu

Pro koho je kurz určen

• AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz je určen pro nové uživatele AutoCADu nebo AutoCADu LT a pro samouky používající software krátkou dobu.

Cíl kurzu

• naučit posluchače základní příkazy nutné pro profesionální 2D a 3D kreslení, navrhování a projektování s použitím AutoCADu / AutoCADu LT
  • odnaučit uživatele samouky nešvarům a představit postupy pro zvýšení jejich efektivity

Absolvujte školení u profesionálů v autorizovaném školicím středisku (ATC) NICOM

• Pokud chcete začít s tímto programem pracovat a nastartovat efektivní zvyšování svých výkonů, není nic jednoduššího, než přihlásit se do úvodního kurzu AutoCADu v autorizovaném školicím středisku NICOM.
  • Pracujeme vždy s nejnovější verzí software, takže získáváte okamžitě výhodu všech novinek a vylepšení, která s sebou vždy nová verze přináší.
  • Pro zákazníky starších verzí můžeme nachystat požadovanou verzi.
  • Jelikož základy AutoCADu i jeho malého bratra AutoCADu LT jsou až na pár výjimek shodné, můžete bez rozpaků absolvovat základní kurz, ať už budete pracovat s velkým AutoCADem nebo LTéčkem.
  • Během základního kurzu se seznámíte a naučíte se správně využívat všechny nutné funkce a příkazy pro vytváření 2D modelů.

AutoCAD a AutoCAD LT šetří Váš čas

• Software AutoCAD, vyvinutý pro projektanty a konstruktéry, posouvá každodenní práci vpřed díky funkcím, jež zvyšují rychlost a přesnost a zároveň šetří čas.

Studijní materiály

Autodesk Certifikace – staňte se profesionálem!

• Seznámení s AutoCADem
  • Zobrazení objektů
  • Kreslení základních objektů
  • Manipulace s objekty