ASISTENTKA

 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  453177
 • Místo konání

 • Region:
  Moravskoslezský kraj

Popis kurzu ASISTENTKA

Vzdělávací program určený především ženám po mateřské dovolené, který jim umožní lepší přípravu na praxi.
Cílem vzdělávacího programu je obnovení či získání teoretických i praktických znalostí a dovedností z oblasti ekonomiky, marketingu a managementu, účetnictví, informačních technologií a práva. Tyto nové znalosti budou znamenat větší adaptibilitu a flexibilitu žen, které se vracejí na trh práce po mateřské dovolené.
Absolventka kurzu :
- porozumí základním ekonomickým pojmům, dovede je vysvětlit a používat. Dokáže řešit základní ekonomické výpočty. Rovněž zná obsah jednotlivých podnikových činností. Zvládá daňovou problematiku.
- Zná jednotlivé právní formy při podnikání, je připravena na založení a vedení malé firmy. Orientuje se v Zákoníku práce, Živnostenském zákoně, Občanském a obchodním zákoníku.
- Umí využívat moderní informační technologie. Dokáže pracovat v základních programech WORD, EXCELL, využívat internet a elektronickou poštu. Umí stylizovat obchodní dopisy a vyhotovovat písemnosti v normalizované úpravě.
- Zná základy marketingu a managementu a je schopna je využívat v praxi.
- Zná základy daňové evidence a systém podvojného účetnictví. Z účetních výkazů je schopna zjišťovat informace o podniku.

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace