Upgrade Green Belt na Black Belt – prosinec

Postupte dále do světa Lean Six Sigma, prohlubte své znalosti a zvyšte produktivitu projektů. Naučte se řídit velké zlepšovací projekty napříč společností, snižovat zmetkovost, zlepšovat cash flow a vnést do všech procesů vyšší efektivitu. Obvyklá úspora Black Belt projektu je cca 3 miliony Kč/rok. Zúčastněte se kurzu Upgrade z Green na Black Belt, který je zastřešený a připomínkovaný Master Black Belty z firem Siemens Learning Campus, Invesys, LG Philips, Česká Spořitelna a dalších.

Pro koho je školení určené?

• Držitele certifikátu Green Belt
  • Účastníky Green Belt tréninku, kteří dosud nebyli certifikováni
Co se na našem školení naučíte? Aplikovat hluboké znalosti metod neustálého zlepšování procesů. Školení je rozšířením získaného know-how úrovně Green Belt. Držitelé certifikátu Black Belt dokážou odborně podpořit Green Belty v použití pokročilých metod a nástrojů Lean Six Sigma. Naučte se metodou Learning by doing efektivně vést a řídit změny, které vyplývají ze zlepšovacích projektů.

Jak budeme při kurzu Black Belt postupovat:

• Definujeme zlepšovací projekty s výrazným obchodním dopadem
  • Naučíme se hodnotit finanční efekt projektů
  • Změříme parametry související s problémem a efektivně posbíráme data (VOC, mapování a další)
  • Analyzujeme data, vyhledáme prvotní příčiny (pokročilé statistické metody, analýza kořenových příčin RCA a další) a ověříme je.
  • Naučíme se problémy řešit inovativně (Lean techniky, Design of experiment DOE a další)
  • Zavedeme udržitelné řešení (standardizace, regulační diagramy, KPI a další)

Kdo je Black Belt a co se od něj očekává?

Black Belt je nositelem zlepšovacích procesů. Má na starosti:
  • Výběr vhodných projektů a jejich finanční ohodnocení
  • Řízení projektů a projektových týmů
  • Řízení změn
  • Prezentace výsledků
Po ukončení tréninku a přezkoušení obdržíte osvědčení o absolvování kurzu Black Belt. Po úspěšném dokončení 2 zlepšovacích projektů Vám bude udělena certifikace Black Belt. Stanete se také součástí expertní komunity a získáte možnost sdílet zkušenosti s dalšími Black Belty na našich pravidelných setkáních.

Vyberte si jednu ze tří variant kurzu:

Napište nám v přihlášce do Poznámky, o kterou možnost máte zájem.
  • Upgrade na Black Belt. Standardní rozsah a podpora. Cena 52.500,– Kč/osobu (bez DPH).
  • Upgrade na Black Belt Plus. Zahrnuje i 2 koučovací dny u klienta, významně zvyšuje pravděpodobnost dokončení projektů v určeném termínu. Kontaktujte nás pro víc informací.
  • Upgrade na Black Belt Executive. Pro extrémně rychlou návratnost investice. Cena se odvíjí od výše garantované návratnosti investice. Kontaktujte nás pro víc informací.

Cena školení zahrnuje

• Manuál „Lean Six Sigma Workbook“
  • Elektronický tréninkový manuál DMAIC
  • Knihu „Minitab – Průvodce uživatele“