Studium pedagogických věd - Učitelství odborných předmětů pro střední školy

Kurz Studium pedagogických věd - Učitelství odborných předmětů pro střední školy je kvalifikační studium zajišťující pedagogickou způsobilost absolventům vysokých škol neučitelského vzdělání, pro výuku odborných předmětů na středních školách.

Charakteristika kurzu

Studium je poskytováno jako program celoživotního vzdělávání podle § 60 zákona 111/98 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) a podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění a podle vyhlášky č. 317/2005 o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků.

Studium je akreditováno MŠMT.

Komu je kurz určen:

Studium je navrženo pro skupinu max. 30 účastníků. Cílovou skupinou studia jsou učitelé středních škol a středních odborných učilišť s ukončeným vysokoškolským vzděláním (Mgr., Ing.) nepedagogického směru, zvláště ekonomického a technického zaměření.

Trvání a cena studia

zahájení studia - září 2018, ukončení studia - listopad 2019.

Studium má tři semestry a je organizováno kombinovanou formou vždy 1x za 14 dní (v liché týdny v pondělí) v délce osmi vyučovacích hodin.

Cena studia je 13 000,- Kč (bez DPH - toto studium je osvobozeno od daně). Cenu za studium je možné uhradit jednorázově či formou 2 splátek. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a občerstvení v průběhu výuky (voda, káva a čaj).

Studium pedagogických věd - Učitelství odborných předmětů pro střední školy

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

17.9.2018 –  30.11.2019  Jihomoravský kraj Upřesnující informace k termínu